Dynamiczny podręcznik fotografii

Autor: Przemysław Oziemblewski  //  Kategoria: Fotografia

Rozpocząłem prace nad stroną zawierającą listę udostępnianych w internecie darmowych materiałów opisujących określone zagadnienia z fotografii. Jutro opublikuję pierwszy szkic tej listy. Ponieważ lista w zamyśle będzie zmieniała się dynamicznie nazwałem ją „Dynamicznym ePodręcznikiem fotografii”. Będą tam przecież dodawane nowe linki, a nieaktualne usuwane. Niestety czas życia niektórych stron jest krótki. Wartościowe strony znikają, a szkoda. Przykładem może tu być udostępniany kiedyś przez firmę Agfa internetowy kurs fotografii. Był, zniknął i koniec. Trzeba szukać nowych stron, a co znajdę umieszczę w podręczniku.

– – –
Ps. ePodręcznik jest już dostępny tutaj.

– – –
Serdecznie zapraszam do umieszczania komentarzy, opinii oraz propozycji stron, które powinny zostać umieszczone w ePodręczniku fotografii. Dodaj komentarz w tym poście.

Tagi: , ,

4 komentarze do “Dynamiczny podręcznik fotografii”

 1. Gosia pisze:

  Pana strona jest rewelacyjna. Dużo się tu uczę.
  Dziś rano wstałam i mój dom był okryty mgłą. Jak robić takie zdjęcia żeby były ciekawe dobrze naświetlone? proponuje wrzucić taki temt do zawartych już informacji. pozdrawiam.

 2. Grzegorz pisze:

  Bardzo fajna strona – tylko jak pobrac ten polecany przez wszystkich ebook – będę wdzięczny za pomoc.
  Pozdrawiam

 3. Przemek (admin) pisze:

  Wystarczy zapisać się na newsletter. Formularz na górze strony. Ebook wysyłany jest automatem po potwierdzeniu zapisania się na powiadomienia. Szerszy opis i formularz również na stronie Ebook (na dole).

 4. malgorzata pisze:

  jestem pod ogromnym wrazeniem dla dzialalnosci jaka Pan prowadzi. odnalezienie Pana strony bylo dla mnie przelomowym odkryciem. e-book wspanialy! dziekuje.

Jeśli Ciebie to zainteresowało, to proszę zostaw komentarz.

Zobacz, jak dostać darmowego ebooka "Fotografia dla ciekawych".