Ebook „Światło i czarne tło” jest już dostępny

Autor: Przemysław Oziemblewski  //  Kategoria: Książki

Światło i czarne tło

Ebook „Światło i czarne tło” jest już dostępny. Znajdziesz w nim trzynaście scen fotograficznych z dokładnym opisem ich oświetlenia oraz ustawieniami ekspozycji. Niektóre sceny w dodatkowych wariantach. Wszystkie zdjęcia na czarnym tle. Są to doskonałe ćwiczenia, dzięki którym będziesz mógł lub mogła zrobić ciekawe zdjęcia i jeszcze lepiej poznać naturę światła. W opisach znajdziesz też informację na ile dane zdjęcie uzyskane aparatem zostało poddane obróbce graficznej. Są tam różne sytuacje. Przy niektórych zdjęciach obróbka była minimalna, a przy innych dość intensywna. Dzięki temu zobaczysz czego możesz się spodziewać od zdjęcia prosto z aparatu i jak możesz je jeszcze zmodyfikować.

Ebook podzielony jest na cztery sekcje:

 • Światło punktowe
 • Wąskie światło kierunkowe
 • Szerokie światło tylne
 • Źródło światło w kadrze

Publikacja zawiera również dodatek, z którego dowiesz się:

 • Jak zrobić obiektyw do makro za 35 zł
 • Jak zrobić lampkę LED ze skupionym światłem
 • Jak uzyskać absolutnie czarne tło?

Dzięki tej publikacji poznasz metodę na zdjęcia kwiatów, owoców, martwej natury. Dowiesz się jak niezwykłe kształty możesz zarejestrować fotografując dym oraz jak zrobić z nich intrygujące kalejdoskopy. Zobaczysz też jak sfotografować żarówkę, butelkę z przechylonym płynem oraz płomień. Pokaże ci też jakich nietypowych źródeł światła użyłem i jak możesz zrobić je samemu.

Tytuł: Światło i czarne tło

Autor: Przemysław Oziemblewski
Data wydania pierwszego: 2016/04
Stron: 71
Format: publikacja elektroniczna (plik PDF)

Ebook możesz otrzymać za darmo jako bonus do ebooka „Sekrety światła”. Osoby, które już wcześniej kupiły „Sekrety światła” dostaną informację o możliwości pobrania nowego bonusu na adres email. Wysyłkę prawdopodobnie zrobię w przyszłym tygodniu. Muszę jeszcze skonfigurować system do wysyłki i nie wiem ile czasu mi to zajmie.

Jeśli natomiast nie masz jeszcze ebooka „Sekrety światła”, to zapraszam do skorzystania z właśnie uruchomionej promocji. Szczegóły na stronie Kupony rabatowe.

Wraz z ebookiem „Sekrety światła” otrzymasz dostęp do dwóch kolejnych publikacji. Opisywanego tu ebooka „Światło i czarne tło” oraz „12 kroków do lepszego zdjęcia”. Serdecznie zapraszam. Strona sklepu sklep.fotodc.pl

Przykładowe zdjęcia, których opis znajdziesz w ebooku:

Tagi: , ,

3 komentarze do “Ebook „Światło i czarne tło” jest już dostępny”

 1. Artur Banach z Facebook pisze:

  czekam niecierpliwie na kolejną porcję porad 🙂

 2. Julia Rychlik z Facebook pisze:

  Jak można nabyć sam e-bok „Światło i czarne tło”? Pozycję „Sekrety światła” posiadam w wersji książkowej zakupionej dawno temu, a – jak wyczytałam – „Światło i czarne tło” można otrzymać tylko przy zakupie „Sekretów światła”. Nie będę nabywać czegoś co już mam. Proszę o info.

 3. Przemek (admin) pisze:

  Osoby, które kupiły „Sekrety światła” otrzymają nowy ebooka za darmo. Informacja we wpisie Jak pobrać ebook „Światło i czarne tło”

Jeśli Ciebie to zainteresowało, to proszę zostaw komentarz.

Zobacz, jak dostać darmowego ebooka "Fotografia dla ciekawych".