Darmowe tła ze zdjęć – kwiat, żółty, rudbekia

Kolejne cztery darmowe tła ze zdjęć, z przeznaczeniem na Twojego bloga, stronę internetową, prezentację, czy inną publikację elektroniczną.

zdjęcie - żółty kwiat zdjęcie - żółty kwiat zdjęcie - żółty kwiat zdjęcie - żółty kwiat

Tła można pobrać z Bazy darmowych zdjęć i grafik.

Na zdjęciach kwiat rudbekii, który kwitnie przez całe lato. Na nich w swoim czasie lubiły przesiadywać motyle rusałka pawik oraz rusałka pokrzywnik. Zdjęcia z motylami są we wpisie Motyle i zdjęcia makro.

Jeden komentarz do “Darmowe tła ze zdjęć – kwiat, żółty, rudbekia”

  1. Witam bardzo ciekawe fotki interesujące ja tamtym roku w lecie prubowałem robić podobne poprzez filtr powiększający robiłem osę jak siedziała na rumianku nawet to mi się udalo robiłem na statywie dość musialem odczekać jak mi aparat zaczął ostrzyć ale tedy osa uciekła musiałem poczekać jak druga przyleci ale juz robiłem na sport i nawet to sie udało.Robiłem na automacie ale chwilkę musiałemmmodczekać jak znowu aparat mi ostrzył migawkę trzymałem na pół jak mi już ostrzył w tedy docisnąłem do końca.czasem sięuda a czasem nie ale do tego trzeba mieć nerwy i wytrzymałość mnie czasem ponosi jak coś fajnego mam na kwiatkach i muszę odczekać jakmi aparat się wyostrzy i wtedy nerwowo naciskam a tu zdjecie niebardzo ostre to mnie wnerwia i przestaję robić fotkę . pozdrawiam Mirosław Zakopane

Dodaj komentarz