Kto chce dostać książkę o fotografii ślubnej?

Artystyczna fotografia ślubna

Kontynuując temat fotografowania uroczystości weselnych zapraszam do zadawania pytań związanych z tym tematem. W zamian za poświęcony czas dostajesz szansę otrzymania nagrody w postaci książki „Artystyczna fotografia ślubna” Jose Villa, Jeff Kent (wartość 59zł).

Ewa Prus – redaktor magazynu Digital Foto Video – w recenzji tej książki napisała „Wśród licznych i coraz liczniejszych książek o fotografii ślubnej pozycja Jose Villi i Jeffa Kenta to pozycja szczególna. To już nie abecadło, tylko sekrety zawodowca, który wykłada tajniki swojej metody na sukces w branży fotografii ślubnej.”

Szczegóły oraz pytanie zostaw na stronie Kurs fotografa ślubnego – Pytania i komentarze

5 komentarzy do “Kto chce dostać książkę o fotografii ślubnej?”

  1. Witam, niedawno zostałam poproszona przez koleżankę o zrobienie zdjęć z jej uroczystości ślubnej, jest to duże wyzwanie zwłaszcza że nie będzie tam żadnego profesjonalisty (będzie to mała skromna uroczystość).
    Ślub odbędzie się we wrześniu więc mam jeszcze trochę czasu żeby się doszkolić w tej tematyce. Poproszę o jak najwięcej wskazówek jak upamiętnić ten dzień (zwłaszcza uroczystość w kościele), czy obiektyw 50mm f/1,8 wystarczy? (body jakie posiadam to canon 1100d).
    Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam 🙂

  2. Ciekawe czy jest chociażby w połowie tak dobra jak pozycja od Grzegorza Płaczka. Mam nadzieje, że nie ma podejścia do fotografii typowego dla hamerykanckich odiorców – dużo opowiadania, mało treści.

  3. Od niedawna interesuję się fotografią, zaraził mnie chłopak, który jest zawodowym fotografem. Chciałabym się podszkolić w temacie ślubów i kiedyś zaskoczyć go podczas sesji zdjęciowej.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz