Ebook Fotografia dla ciekawych

Zapraszam do zapisywania się na newsletter i pobierania ebooka Fotografia dla ciekawych.

Jeśli jesteś już w jego posiadaniu, proszę umieść w komentarzach opinię o nim.

826 komentarzy do “Ebook Fotografia dla ciekawych”

 1. Dziękuję za przydatnego e-booka. Urzekła mnie Pana otwartość do dzielenia się wiedzą. Chętnie oglądam Pana ciekawe fotografie. E-book jak najbardziej polecam początkującym fotoamatorom – takim jak ja 🙂

 2. Super poradnik. Wiele ciekawych informacji, nie tylko dla początkujących ale i dla przypomnienia warto poczytać. Dziękuję za podzielenie się wiedzą. Polecam.

 3. Czy jest możliwość kupienia książki?Chętnie bym kupiła.Nie chciałabym ebooka.Wielokrotnie kupowałam różne ebooki.Nie lubię tej formy.Ja potem i tak do nich nie zaglądam.Jednak książkę chętnie kupię.

  1. @Elżbieta. Obecnie nie ma wersji papierowej. Proponuję wydrukować ebook we własnym zakresie na drukarce. Będzie taniej niż druk cyfrowy jednego egzemplarza na zamówienie w drukarni. Nie wykluczone jednak, że w przyszłości zrobię akcję z wersją papierową. Wtedy jednak będzie się musiało zgłosić więcej osób, bo im większe zamówienie do drukarni tym tańszy koszt jednego egzemplarza.

 4. Moim zdaniem ten e-book jest świetny. Polecam każdemu kto zaczyna swoja przygodę z fotografią i nie tylko zaczynającym ale tym, którzy się nią już zajmują … 🙂

 5. Przydatne wiadomości… brakuje mi informacji o użytych obiektywach do poszczególnych ujęć.
  -zdjęcia nocne,
  -wschody i zachody,
  -portrety,
  -kwiaty,
  -pejzaże i architektura

  Dziękuję i proszę o więcej… 🙂
  pd – j

 6. Fotografia dla ciekawych to ebook zawierający wiele ciekawostek, które mogą zainspirować do fotograficznego działania :)Polecam gorąco !!! 🙂

 7. Okres pstrykania mam już chyba za sobą, a właśnie w tym czasie przydałaby mi się taka wiedza o podstawach fotografowania. E-book przeczytałam jednak z zainteresowaniem – wiadomości i powtarzania nigdy za wiele. Szkoda, że linki (poza tymi prowadzącymi do Wikipedii) są nieaktualne. Pozdrawiam

 8. Bardzo ciekawa książka. Jestem dość mocno zaawansowanym amatorem ale zawsze chętnie korzystam z porad jakich udzielają bardziej doświadczeni. Brawo, że taka pozycja znalazła się w rubryce BEZPŁATNE !!! To się nie często zdarza. DZIĘKUJĘ!

 9. Bardzo dziękuję za ebook i serdecznie polecam wszystkim, którzy marzą o tym, aby ich zdjęcia były coraz lepsze. Mam nadzieję, że tak będzie i w moim przypadku.

 10. Ebook bardzo ciekawy. Jestem laikiem w robieniu zdjęć i moja przygoda się dopiero zaczyna, więc wskazówki i informacje zawarte w ebooku bardzo mi się przydają i pomagają zrozumieć prawidłowości rządzące dobrym zdjęciem. Polecam naprawdę każdemu, kto lubi robić zdjęcia a nie jest do końca zadowolony z efektu. W oparciu o wskazówki można zrobić naprawdę fajne fotki rodzinne nawet przy stole z zupą hehe

 11. Od pewnego czasu chciałam zająć się także fotografią – zawsze myślałam, że mogę osiągnąć wiele, ale niestety książki “dla początkujących” mają kosmiczne ceny, blogi zwykle są jak “chcesz wiedzieć więcej? kup nasz ebook za xxx zł!”. Tutaj trafiłam przypadkiem, kiedy znajomy kazał mi czytać o podziale. Szczerze mówiąc, ten ebook zmienił moje podejście do fotografii, pokazał, gdzie trzeba zwracać uwagę na ważne aspekty, jak wykorzystać podstawowe zasady w praktyce. W kilkudziesięciu stronach zawarte są wszystkie najważniejsze zasady, warto skorzystać, jeśli chce się mieć jakieś pojęcie o fotografii. Według mnie zdecydowanie 10/10.

 12. Długie brawa za trud prowadzenia rzeszy pstrykaczy za rękę w stronę, która jest zarówno delikatnym kagankiem oświaty jak i stronę która skutecznie potrafi zapewnić czytelnikowi satysfakcję z posiadania choćby najprostszego aparatu fotograficznego.

 13. super.interesuje się fotografia i cenie kazda wskazowke ,nie stać mnie na płatne kursy dlatego szukam informacji w internecie za free.bardzo cenne wskazówki

 14. Bardzo ciekawa książka, POLECAM. Dowiedziałem się o szczegółach których nie byłem świadomy. Zakładam że w przyszłości pojawią się inforamcje o relacji przesłony, czasu naświetlania i ISO.

 15. Dziękuję za tak zwięzły poradnik.
  W epoce klisz czarno-białych zajeździłem Zenitha E i prawie Practicę BX20, a ciemnię miałem w piwnicy. Na wywoływanie kolorowych już się nie porwałem, a brak kontroli nad tym etapem obróbki osłabił moją radość z tworzenia zdjęć.
  Teraz radość wraca – sięgnąłem po kompakt z dużym zoomem (do podglądania przyrody) i starszą (bo prostszą i tańszą) lustrzankę. Do tego możliwość komputerowej korekty – i jest prawie po staremu.
  Prawie, bo ta lekkość pstrykania i natychmiastowy efekt – bez niepewności o jakość negatywu, oraz bez magii obrazu pojawiającego się w kuwecie z wywoływaczem – to trochę jak potrawa bez przypraw.
  Kiedyś ważny był czas i przysłona, teraz ustawienia w menu, zatem jeszcze raz dzięki za porady – Janio z Miania.

Dodaj komentarz