Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

Życzę Ci zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pachnących wiosną i przynoszących same radosne chwile.

Wspaniałych fotografii oraz pomysłów
na kolejne, przykuwające uwagę zdjęcia.

Przemysław Oziemblewski

Ps. Malowanie pisanek to świetna okazja do robienia zdjęć. Powyżej jajo zanurzone w szklance z barwnikiem. Charakterystyczne bąbelki powietrza powstały samoczynnie. Oświetlenie naturalne z okna plus pewnie dodatkowo odbite od czegoś. Już nie pamiętam, bo zdjęcie zrobione sześć lat temu. Aparat kompaktowy Minolta A200, czas migawki 1/80, przysłona f/3.5, ISO 100, ogniskowa 51mm (200 dla FF). W programie graficznym wzmocniłem kontrast. Zdjęcie to wykorzystałem kiedyś jako fotozagadkę.

17 komentarzy do “Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych”

 1. Dziękuję za życzenia! Ja już “świętowałem”, w dniu wczorajszy, po zachodzie słońca, obchodząc uroczystość Pamiątki. Jedyne święto które ustanowił Jezus nakazując swym naśladowcom: “To czyńcie na moją pamiątkę” (Łukasza 22:19, BT)

 2. Dziękuję za życzenia – wzajemnie życzę spokojnych
  Świąt i wielu nowych ciekawych pomysłów,które
  dla mnie są inspiracją do dalszych działań.

 3. Dziękuję za pamięć.
  Życzę ŚWIĄT z aurą sprzyjającą spacerom z aparatem fotograficznym i niesamowitych okazji do wykonania niezapomnianych zdjęć 🙂

 4. Dziękuję za życzenia!Również życzę ci wesołych świąt dla ciebie twoich bliskich,i wszystkim użytkownikom tej strony.

 5. Jako, że świąt nie obchodzę to zupełnie z innej beczki. Trafiłam przypadkiem na tą stronę i po, na tą chwilę, krótkiej lekturze wiem, że będzie moją ulubioną z zakresu fotografii. Gratuluję takiej skarbnicy wiedzy jaką Pan tu posiada i cieszę się, że są jeszcze ludzie, którzy bezinteresownie chcą się swoją wiedzą podzielić =]

 6. Dziękuję. Ja też życzę wesołych i spokojnych świąt wielkanocnych, smacznego jajka oraz mokrego śmigusa – dyngusa.
  PS. Zdjęcie jest naprawdę rewelacyjne.

 7. Serdecznie dziękuję za pamięć i życzenie i od siebie i rodzinki składam najlepsze życzenia obfitych : w rodzinę, w smakołyki, w radość, w ….
  Świąt

 8. Dziękuję Tobie najserdeczniej za tak miłe życzenia i ja życzę, aby Zmartwychwstanie Chrystusa na nowo otwierało nasze oczy na to, co piękne, dobre i mądre – podobnie jak Ty obserwujesz świat robiąc piękne i poruszające zdjęcia!!!

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz