Co Ciebie interesuje?

Napisz proszę co Ciebie interesuje w fotografii? O czym chcesz przeczytać na tym blogu? Chciałbym na nim pisać, nie tylko o tym, co mnie interesuje, ale również poruszać i opisywać to, co ciekawi Ciebie. Czekam na Twoje wpisy w komentarzu.

20 komentarzy do “Co Ciebie interesuje?”

 1. Witam Pana! Interesuje mnie wszytko co o fotografowaniu ma Pan do powiedzenia,bo choc amatorsko”foce” juz 60 lat (mam74)to ciagle sie ucze. Bardzo trudno przychodzi mi fotografowanie cyfrowkami(mam Panasonica LUMIX – FZ15,i Olympusa E10.W tym roku malo robie bo trapia mnie choroby,ale zarazilem fotografia w mojej rodzinie kilka osob i to mnie bardzo cieszy. Pozdrawiam Zbigniew

 2. Ruch w fotografii:
  -Motyw główny ostry tło rozmyte
  -Motyw główny ruchomy tło rozmyte
  -Wszystko poruszone
  W jaki sposób można osiągnąć najlepsze ofekty w tym rodzaju zdjęć.

 3. Fotografowanie wody – krople rosy, padający deszcz, bańki mydlane, odbicia obiektów w wodzie ( np. kałuże ),”zajączki” rozbiegające się po rzuceniu kamieniem itp. Podziwiam ludzi, którzy zawsze złapią właściwą chwilę.

 4. interesuje mnie fotografia studjna ustawienia modeli, oswietlenie, a takze rozne kombinacje swiatla z Arri redheads.A takze malowanie swiatlem jak to zrobic samemu.

 5. Witam.Interesuje mnie makro fotografia,wszystko co dotyczy tej techniki fotografowania.
  posiadam aparat Canon S5 IS,soczewke CLOSE-UP +8
  oraz planuje zakup konwertera makro RAYNOX DCR-250.
  Pozdrawiam
  yarek

 6. Dzień dobry 🙂

  Wstyd się przyznać, ale brakuje mi podstaw. Może jakaś podpowiedź co do książki “dla goryli”. Tak naprawdę nie wiem nawet co to jest przesłona i z czym się ją je. Chodzę sobie i pstrykam zdjęcia (Nikon i Pentax). Lubię to bardzo, ale jak ktoś mnie spyta o szczegóły to najnormalniej w świecie nic nie wiem.
  Ponieważ w moim wieku i z takim brakiem czasu, wiedza już praktycznie “nie wchodzi” to proszę o książkę z podpowiedziami i wyjaśnieniami “jak krowie na rowie”. Jak toto wszystko poustawiać, pookręcać i co dzieki tym zabiegom mogę osiągnąć.
  Tragedia co ? 🙂
  Pozdrawiam

 7. Bardzo chciałbym dowiedzieć się na czym polega technika fotografii w podczerwieni, co do tego jest potrzebne i czy można podobny efekt, a jeśli tak , to w jaki sposób, uzyskąc przy pomocy programu Adobe Photoshop CS2. Będę bardzo zobowiązany. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników i Pana:)

 8. – Fotografia makro – niezwykły świat szczegółów.
  – Ruch – jak złapać np. niepowtarzalny momement (ostrość, światło, kadr) bez przygotowania.
  – Portret, krajobraz – co zrobić, by zdjęcie było oryginalne.

 9. Dziękuję za komentarze. Będę o tym wszystkim pisał. Oczywiście w miarę możliwości czasowych :-).
  Marta, Ania, Wojciech pytali o fotografię nocną. Na razie odsyłam do artykułu na stronie Magiczna godzina trwa zbyt krótko oraz Fotografia nocna [nowy link 2020.01.07]. Powtarzają się też zdjęcia makro. Trochę już o tym pisałem, ale temat nie został wyczerpany więc będę do tego wracał jak i do innych zagadnień. Fotografia ruchu, a w zasadzie sposób pokazania jego na statycznym obrazie też mnie mocno interesuje więc też o tym będę pisał i pokazywał co i jak robię. Jeszcze raz dziękuję i proszę o komentowanie wpisów na blogu. Im więcej komentarzy tym bardziej mi się chce pisać i umieszczać kolejne informacje, porady i zdjęcia.

 10. Witam,

  chociaż interesuję się fotografią od niedawna, to interesuje mi fotografowanie w ruchu, makrofotografie, nocne zdjęcia.

 11. Fajnie byłoby znaleźć informacje o programach graficznych np.Photoshop, Camera Row itp., sposobach posługiwania się, uzyskiwania ciekawych efektów, a najlepiej w ogóle podstaw ich obsługi 😀
  Pozdrawiam

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz