Co to jest? #12

Kolejna foto-zagadka? Co przedstawia zdjęcie?

Odpowiedzi proszę umieszczać w komentarzach do tego postu. Jak myślisz, co zostało sfotografowane?

14 komentarzy do “Co to jest? #12”

 1. Ja też myślę, że to śnieg. Jednak ściana to nie może być, bo po dokładnym obejrzeniu na górze zdjęcia widać ślady łap, najprawdopodobniej kota. 🙂

 2. zgadzam się z Dominiką nie przyglądnąłem się śladom łap kota to może być ulica ze śniegiem a kot miedzy czasie przebiegał.

 3. jednak mojego rozeznania to może być narzuta na kanapę i łapy kocie to mogą być sztuczne dla zmylenia przeciwnika pozdrawiam

 4. a ja mam taką wizję:
  – było ciemno lub zmierzchało się już
  – za oknem szalała śniegowa zawierucha
  – autor wykonał zdjęcie szyby okna od wewnątrz uwieczniając na nim osiadły z zewnątrz śnieg

  pozdrowienia Piotrek

 5. Myślę, że to papa budowlana (ewentualnie asfalt) przysypana śniegiem. Zdjęcie zrobiono z wysokości (ze względu na widoczne, ale małe ślady łap kota).

 6. Myślę, że już przyszedł czas na rozwiązanie zagadki. Kolejne czekają na publikację. Dziękuję za wspaniałe pomysły. Skojarzenia ze śniegiem są jak najbardziej wskazane. Białe to śnieg, a czarne to lód. Zdjęcie zrobiłem z mostu nad rzeką, z obiektywem skierowanym w dół. Cała rzeka była zamarznięta i w większości pokryta białą warstwą. Było jednak miejsce, w którym wiatr wywiał śnieg pozostawiając tylko jego część w zagłębieniach lodu. Tak pewnie powstała, ta kompozycja. Zwróciło to moją uwagę, wiec zrobiłem zdjęcie.

 7. Mam pytanie czemu nie masz w nawiasie admin tak jak w innych odpowiedziach przemek??
  Nie chce być wścibska itd. ale czy to na prawde ty?

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz