Fotozagadka #80

Fotozagadka. Co to jest? #80

Zapraszam do udziału w kolejnej fotozabawie ?. Jak myślisz, co jest na zdjęciu? Zgadniesz ?? Napisz proszę w komentarzu ✍.

Fotozagadka #80

Formularz do umieszczenia odpowiedzi znajdziesz poniżej – na dole strony. Serdecznie zapraszam do zgadywania i wpisywania skojarzeń.

18 komentarzy do “Fotozagadka. Co to jest? #80”

    1. Miałem podobne skojarzenie, ale wiem także, jak wyglądają obręcze stalowe w kotlinie kowalskiej, nakładane po nagrzaniu na drewniane klepki donic, czy beczek, ew. drewnianych wiader. Na coś się musiałem jednak zdecydować i wybrałem to drugie. Gratuluję, jeśli trafiłeś!
      Pozdrawiam!

  1. Podobny efekt jest gdy użyjemy ozdobnych trawek. Ale taki sam gdy oświetlimy “rafię ” do wyplatania siedzisk w fotelach albo w krzesłach.Też ma podobne żyłkowanie na powierzchni. Myślę ,że autor tej pracy doskonale wiedział o tych dosyć licznych podobieństwach. Można powiedzieć, że światło to KRÓL naszych złudzeń optycznych i o to właśnie chodzi ! 😀

  2. Moje skojarzenia mają często charakter czysto techniczny. Po kolejnym przyjrzeniu się zaprezentowanemu obrazowi, ujrzałem w nim rozplątaną w luźne zwoje sprężynę zegara, podświetloną żółto pomarańczowym światłem.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz