Kalendarz na 2011 – wydrukuj lub zrób własny

Przygotowałem kolejne wersje kalendarzy. W odróżnieniu od tych umieszczonych we wpisie Kalendarz 2011 do pobrania w tych jest pozostawione miejsce na własną twórczość. Dodatkowo udostępniam jeszcze dwie wersje w formacie programu MS Office Word. Łatwiej jest wtedy wprowadzać zmiany i wstawiać własne elementy do kalendarza.


Kalendarz 2011 – wersja PDF z kalendarium na 1 rok


Kalendarz 2011 – wersja PDF z kalendarium na 1 rok


Kalendarz 2011 – wersja PDF z kalendarium na 12 miesięcy, każdy na osobnej stronie


Kalendarz 2011 – wersja PDF oraz DOC (MS Office Word) z kalendarium na 12 miesięcy, każdy na osobnej stronie


Kalendarz 2011 – wersja DOC (MS Office Word) z kalendarium na 12 miesięcy, każdy na osobnej stronie

Jeśli chcesz otrzymać te kalendarze w wersji elektronicznej, zapisz się na newsletter Fotografia dla ciekawych. Po potwierdzeniu zapisu otrzymasz za darmo wspomniane kalendarze oraz ebook Fotografia dla ciekawych.

Jeśli jesteś już subskrybentem newslettera, to otrzymałeś je na email w dniu 22.12.2010r.

Zachęcam do umieszczania w komentarzu opinii, czy tego typy kalendarze są Ci potrzebne. A może je wykorzystałeś w jakiś ciekawy sposób? Pisz poniżej.

37 komentarzy do “Kalendarz na 2011 – wydrukuj lub zrób własny”

 1. Super pomysł 🙂 w tym roku zamówiłam ok 9 kalendarzy z fotografiami, bo nie mam czasu na drukowanie. poza tym można zrobić kalendarz nie tylko fotograficzny- możliwości bez liku 🙂
  Pozdrawiam 🙂

 2. Super pomysł z tymi szablonami. Dzięki temu w głowie rodzi się tyle możliwości, że aż trudno się zdecydować co wybrać. Można zrobić coś swojego, mając już do dyspozycji szablon, dzięki czemu zaoszczędza się sporo czasu. Naprawdę bardzo przydatna rzecz.

 3. Świetny o oryginalny pomysł, a zwłaszcza jeśli będą widniały w nim fotografie osób dla, których ma być prezent!! Pozdrawiam i Wesołych Świąt.

 4. Bardzo miło, że ktoś efekty swojej pracy udostępnia innym. Ja co roku najpierw skanuję potem wymazuję itp. cały wieczór z głowy.
  W tym roku się pospieszyłam. W przyszłym na pewno skorzystam. Wielkie Dzięki!
  Serdecznie Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!

 5. Wspaniały prezent. W ubiegłym roku męczyłam się i sama wstawiałam daty w kratki aby zrobić znajomym prezent w postaci kalendarza ze zdjęciami z wakacji. Dzięki.

 6. Dobry i mądry prezent. Wiele razy sam robiłem kalendaria, teraz pół pracy jest mi oszczędzone i mam czas na sprawdzenie pomysłów na grafikę. Dziękuję.

 7. Rewelacyjna sprawa z tymi wzorami kalendarzy 🙂
  Osobiście już skorzystałem i wydrukowałem.
  Dziękuję za prezent 🙂
  PS – Co do pomysłu na wykorzystanie to proponuję zrobić konkurs na najpiękniejszy kalendarz wśród wszystkich zarejestrowanych na tym portalu.
  PS2 – Najlepsze życzenia świąteczne dla wszystkich.
  POZDRAWIAM 🙂

 8. Moim skromnym zdaniem – pomysł ciekawy, ja umieściłbym jednak jako tlo np: ciekawe lub nietypowe zdjęcie. A tak przy okazji:

  Gdy przyjdą Święta w śnieżnej bieli,
  gdy Stary Rok w Nowy sie zmieni,
  przyjmij serdeczne życzenia :
  NIECH SIĘ SPEŁNIĄ TWE MARZENIA !!!!

  Pozdrawiam

 9. Świetny pomysł – bardzo dziękuję.
  Na pewno wykorzystam i obdaruję najbliższych.
  Spełnienia marzeń w Nowym Roku 🙂

 10. Dzięki wielkie 🙂 Z braku czasu dopiero dziś pobrałam kalendarze i uważam je za fajny pomysł 🙂 Pozdrawiam ciepło i Dosiego Roku 😀

 11. Kalendarz jest ok …ale… w miesiącu pażdzierniku i listopadzie nie dodrukowują się tabele z dniami , tak więc mam je tylko do połowy miesiąca….co robię żle???
  Pozdrawiam noworocznie :))

 12. Przemku zapomnialam dodac ze dotyczy to kalendarza rocznego ( edytowalny)który przesłaleś w poczcie grudniowej… możesz mi coś doradzic ..jak mam go skończyc…? :((

  1. @Ewa. Nie wiem, czy dobrze Ciebie rozumiem. Jeśli mówisz o wersji Word, to kalendarz powinien Ci się drukować tak jak go widzisz na ekranie. Jeśli kalendarium się nie mieści na stronie, to musisz je “podnieść” np. kasując puste wiersze nad nim. A może to jest problem zbyt szerokich marginesów lub szerokości nagłówka/stopki? Napisz dokładnie jak to wygląda i czy już go edytowałaś, czy problem występuje od razu po otwarciu pliku, czy dopiero później powstał? Jaką masz wersję Worda?

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz