Nowy numer magazynu Zoom 2/2011

Ukazał się już nowy numer magazynu Zoom. Na końcu wpisu podaję link do wersji elektronicznej 50% tańszej.Pełny spis treści na poniższych obrazkach.

Magazyn w wer. elektronicznej (o 10 zł taniej niż wersja papierowa) można kupić za pośrednictwem strony internetowej PC World Zoom – e-wydanie – 02/2011.

2 komentarze do “Nowy numer magazynu Zoom 2/2011”

  1. W zeszłym roku na Pana blogu była notka o nowym magazynie Digital Camera Polska:) Od tego czasu kupuje czasopismo co miesiąc. Dużo ciekawych artykułów i mało reklam:) polecam. Cena troche spora bo aż 20zł za magazyn, ale jakoś da się przeboleć;)

    1. Akurat Digital Camera Polska mam prenumeratę. Ten magazyn jest jak najbardziej godny polecenia. Jest też teraz w całości publikowany po polsku. Kiedyś artykułami z wydań zagranicznych DC posiłkował się magazyn CHIP Foto Video digital, którego już nie ma. Część redaktorów z CHIP FVD tworzy teraz własny magazyn Digital Foto Video, który też jest bardzo ciekawą pozycją. Ten magazyn też prenumeruję. Zoom’a kupuję z zależności od tematyki, tak jak magazyn Foto, który jest kierowany raczej do bardziej zaawansowanych fotografów, czy Foto-Kurier, który z kolei dużo miejsca poświęca na opisy sprzętu fotograficznego.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz