Nowy magazyn fotograficzny Digital Camera Polska

W kioskach i salonach prasowych dostępny jest już pierwszy numer polskiego wydania magazynu Digital Camera. Magazyn ten wydawany jest w dwudziestu krajach i zalicza się do czołówki pism fotograficznych.

Z pierwszym numerem dostajemy szereg porad oraz płytę z pierwszą częścią kursu Photoshopa. Magazyn kończy się ankietą, po wypełnieniu której można otrzymać za darmo dwa kolejne numery gratis. Trzeba jednak to zrobić do 20-go listopada 2010r.

Strona internetowa magazynu: digitalcamerapolska.pl

4 komentarze do “Nowy magazyn fotograficzny Digital Camera Polska”

 1. Mała poprawka: Nie do 20 października, lecz do 20 listopada 2010. Z tym, że decyduje nie data stempla pocztowego, ale dotarcia ankiety do Redakcji.

  Całkiem przyzwoita nagroda za wypełnienie ankiety. Lecz swoja drogą, ciekawe czy Wydawcy-Anglosasi mają w ogóle pojęcie jak funkcjonuje poczta w takim kraju jak Polska;) [przy wysyłaniu tych gratisowych numerów firmą kurierską to by się raczej nie opłacało, więc ten wariant raczej odrzucam].

 2. @Jacek Z. Poprawiłem na “listopada”. Dzięki za zauważenie błędu i wpisanie komentarza.
  Sam magazyn już kupiłem i trzeba przyznać, że ma dość bogatą zawartość i wizualnie bardzo ładnie zaprezentowaną.

 3. 1) Magazyn bardzo fajny. Wcześniej kupowałem go w wersji angielskiej. Polskie wydanie zawiera mieszankę artykułów z numerów z innych krajów.
  Zawiera ciekawe informacje. Aż chcę się czytać.
  Trzeba przyznać, że taki magazyn jak [cenzura red. :)] to [cenzura red. :)] w porównaniu z DC.

  2) @Jacek Z. – Anglicy nie muszą wiedzieć jak działa nasza poczta, bo wydawcą w Polsce jest AVT na licencji właściciela DC.

 4. Leszku, może Anglicy nie muszą wiedzieć jak działa nasza poczta, ale polscy Czytelnicy na pewno się o tym przekonają (już słyszałem sygnały, że numery gratisowe dochodzą później niż pojawiają się w kioskach)…

  Natomiast co do dwóch wspomnianych przez Ciebie pism, obawiam się, że oba celują w ten sam segment rynku – tylko każde na swój odrębny sposób.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz