Światło, woda, dźwięk – pokaz fontann w Barcelonie

Pokaz fontann w Barcelonie

Wycieczka do Barcelony już minęła. Było naprawdę fajnie. FujiFilm stanęło na wysokości zadania i zorganizowało dla uczestników rewelacyjny wyjazd. W Barcelonie jest naprawdę sporo ładnych miejsc dla fotografów.

Szykuję się do następnego wyjazdu więc tylko pokażę kilka zdjęć z pokazu fontann, który zrobił na mnie bardzo duże wrażenie.

Pod zdjęciami znajdziesz parametry ekspozycji, z czego najważniejszym jest czas naświetlania, bo to on decyduje o rozmyciu lub nie wody. Pokaz był momentami dość dynamiczny więc zdecydowałem się na stosowanie raczej krótszych czasów. Tylko kilka zdjęć zrobiłem z czasem dłuższym w okolicy 1 sekundy. Teraz jak na to patrzę, to powinienem ich zrobić więcej 🙂

7 komentarzy do “Światło, woda, dźwięk – pokaz fontann w Barcelonie”

    1. @Emeryt. Queenów chyba nie było. Już nie pamiętam utworów. Na pewno było coś z muzyki poważnej, instrumentalnej. Mam komórką nagrany krótki filmik, to go przy okazji wrzucę na YouTube i podlinkuję na blogu.

  1. To niesamowite! Byłam w Barcelonie w czwartek, 19.09 i także poświęciłam wieczór na oglądanie fontann 🙂 Moje zdjęcia dopiero czekają na chwilę uwagi, niemniej jednak mam nadzieję, że choć jedno z nich będzie tak dobre jak Twoje 🙂

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz