Czarnków

Wybierz “okładkę” do nowego ebooka o zdjęciach nocnych

Mam do Ciebie małą prośbę. Pomóż mi wybrać “okładkę” do nowego ebooka o zdjęciach nocnych. Przygotowałem sześć wersji. I teraz nie mogę się zdecydować, którą wybrać. Im większy wybór zdjęć, tym trudniej jest mi podjąć decyzję. Dlatego napisz proszę w komentarzu, który numer “okładki” wolisz.

Tytuł ebooka jest na razie roboczy. Chodzi mi o wybór zdjęcia.

Wybierz i wpisz numer “okładki” w komentarzu poniżej lub zagłosuj na Facebooku.

Dziękuję za udział w głosowaniu i poświęcony czas.

Numer 1

Okładka nr 1

Numer 2

Okładka nr 2

Numer 3

Okładka nr 3

Numer 4

Okładka nr 4

Numer 5

Okładka nr 5

Numer 6

Okładka nr 6

78 komentarzy do “Wybierz “okładkę” do nowego ebooka o zdjęciach nocnych”

  1. Mimo iż sercem pozostaje w mym grodzie, Gdańsku , wybieram okładkę nr 6. Ona bowiem pokazuje bezmiar możliwości Fotografika pracującego zarówno dniem jak i nocą. Bezkres spojrzenia światła, które omiata Wszechświat to morze możliwości każdego z nas, Osób co najmniej hobbistycznie zajmujących się fotografowaniem.

  2. Jestem Gdańszczanka jednakże odradzam panoramę Gdańska gdyż po pierwsze jest to bardziej zdjęcie o zmierzchu niż nocne a po drugie dla mnie zbyt statyczne. Do mnie przemawiają dwie opcje albo 1 albo 5 są to zdjęcia w ruchu, które najbardziej są kojarzone ze zdjęciami nocnymi- ukazują życie miasta po zmroku. Zdjęcie z gwiazdami nr 3 też jest ciekawe bo coraz więcej osób zajmuje się astrofotografia ale ma jeden zasadniczy minus a mianowicie jest czarno białe, okładka ma się rzucać w oczy by zachęcić czytelnika do zakupu. Ma to być pierwsza rzecz która zobaczy w księgarni. Tyle ode mnie, jednakże jest to tylko moje zdanie, a Ty Przemku zrobisz jak uważasz. Mogę się mylić gdyż jestem tylko laikiem, lecz jak prosilłes o opinie to pozwoliłam sobie ja wyrazić. Pozdrawiam.

  3. Wszystkie są piękne.Osobiście wybrałabym zdjęcie Nr6.Podoba mi się tajemniczość i magia jaka bije z tego zdjęcia.Chciałoby się powędrować za te wzgórza aby zobaczyć co tam się dzieje?
    Wiecie co?-to Przemek uczy nas tam fotografii.:)

  4. Najsilniejsze skojarzenie ze zdjęciami nocnymi posiada w moim odczuciu okładka nr 1. Tramwaj na moście (na Brdzie?) już znikł z pola widzenia, ale światła tramwaju zawisły łukiem nad torami.

  5. Pytasz co wybrać ; technika / wykonania/ -czy optyka/ wrażenia/. Ja zdecydowanie stawiam na 6. Światło w nocy pozwala przetrwać jak ta latarnia marynarzom – a kaganek wiedzy jest w tej książce…

  6. Gdybym ja miał zrobić taka okładkę wybrałbym nr.1 Wydaje mi sie ze ta fotka najbardziej oddaje zdjęcie nocne.Pozdrawiam Zdzislaw.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz