Podejdź bliżej – lodowa szczelina

Jedna z zasad fotografii mówi “Podejdź bliżej”. Jeśli coś fotografujesz to podejdź i pokaż to w całości, w detalu, po prostu podejdź bliżej. Oczywiście jak to z zasadami bywa są od nich odstępstwa. Chociażby opisane we wpisie “Wieża się wali? To ją wyprostuj”.

Rano wybrałem się nad jezioro. Pogoda jaka jest wszyscy wiemy. Woda zamarza więc można robić zdjęcia suchą nogą na środku jeziora. Jednak to co ciekawe znalazłem przy jego brzegu.

Dalej było jeszcze ciekawiej.

Zgodnie z opisaną na początku zasadą kolejne zrobiłem zdjęcia bliżej. Umieściłem aparat w środku szczeliny. Oto, co z tego wyszło. Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.

Trochę było zimno, zwłaszcza w dłonie, a szczególnie w prawą, pozbawioną rękawiczki aby swobodnie manipulować przyciskami na aparacie. Jednak wyjście nad jezioro uważam za udane.

2 komentarze do “Podejdź bliżej – lodowa szczelina”

  1. Śliczne zdjątka panie Przemku 🙂 To pierwsze szczególnie, bo gdyby nie te drzewa miałoby się wrażenie że zostało zrobione w jakiejś wielgaśnej dolinie górskiej, przynajmniej ja tak na to patrzę, pozdrawiam i zachęcam do dalszej kontynuacji bloga. Uczę się i czasami nie starcza mi sil,aby usiąśc do komputera ale specjalnie wykupiłam sobie pakiet orange free 20mb i przeglądam stronkę na bieżąco w telefonie 😉

  2. Jak miło takie wpisy czytać. Wczoraj byłem jeszcze raz nad jeziorem i zrobiłem kilka dodatkowych zdjęć z lodem. Wkrótce wrzucę to na bloga.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz