Co to jest? #15

Kolejne zdjęcie i kolejna zagadka. Co na nim jest?
Co to jest #15 powiększ

Jak myślisz, co zostało sfotografowane? Napisz w komentarzu.

9 komentarzy do “Co to jest? #15”

  1. witam. mam do pana jedno pytanie.
    Posiadam aparat olympus sp-560 uz, i mam problem z robieniem zdjęć przy użyciu lampy błyskowej, program polega na tym że aparat strasznie długo “myśli” zanim zrobi zdjęcie..co może być tego przyczyną?pozdrawiam Dominika

  2. “Dominika_K” nie wiem co może być z Twoim sp-560 uz, natomiast mam to samo zjawisko przy kompakcie Canon A710IS. To długie “myślenie” to czas, w którym ładuje się kondensator lampy błyskowej. U mnie to trwa 3-5 sekund. Podejrzewam, że u Ciebie jest to samo.

  3. ktoś mi jeszcze mówił, że może to być też spowodowane długim zapisem na karcie..sama nie wiem, nie można czegoś z tym zrobić..?u mnie to trwa chyba dłużej niż 3-5 sekund..i też nie zawsze czasami normalnie działa..i co mi z takiego aparatu co nie robi zdjęć kiedy ja tego chcę..ahh , nie jestem znawcą i nie wiem co z tym począć..

  4. Zdzwoń może do serwisu Olympusa i spytaj się czy to jest normalne zjawisko w tym aparacie.
    Jeśli czasami działa Ci dobrze, a czasami zwalnia to spróbuj określić kiedy to jest, czy przy innej karcie pamięci jest to samo (czas zapisu), czy przy świeżo naładowanych akumulatorkach lub zasilaczu też to występuje?

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz