Fotografia ślubna. Emocje uchwycone światłem

Zamówiłem sobie dzisiaj książkę Fotografia ślubna. Emocje uchwycone światłem. Po przejrzeniu darmowego fragmentu (dostępny na stronie wydawcy) stwierdziłem, że to może być interesująca pozycja. Nie bez znaczenia był tez fakt, że można ją dzisiaj kupić z 30% rabatem.

Fotografia ślubna. Emocje uchwycone światłem

Już w tym darmowym fragmencie, opisującym etapy pracy podczas ceremonii ślubnej, jest zawartych kilka ciekawych pomysłów na zdjęcia. Strona z opisem i darmowym fragmentem do pobrania.

Jeden komentarz do “Fotografia ślubna. Emocje uchwycone światłem”

  1. Posiadam też tę ksiażkę Już przeczytałem. Podobnie po przejrzeniu fragmentu nabyłem ją i uwazam że jest warta uwagi Zarówno dla osób, które zajmują się fotorafią ślubną jak i dla tych, których interesuje portretowanie ludzi. Śwetna kopalnia wiedzy. Pokazuje sposoby oświetlenia, kazdrowania które niby wydają się znane natomiast gdy ogląda się zdjećia ślubne widać że niewele osób o tym pamieta lub wręćz je zna. Trafne spojrzenie na temat obiektywów a dokładniej pogoni za jakością. Niektóre zagadnienia warte dostosowania do własnych potrzeb i mozliwości – fotografowanie w trybie jpg zamiast dającycm wiecej możliwosci raw czy możliwosc pracy z asystentem. Też ją kupiłem za -30% ale po przeczytaniu dałbym pełną kwotę Zauważyłem, że w przygotowaniu jest następna pozycja w tym temacie “Ślub w obiektywie. Zatrzymaj w kadrze ten wyjątkowy dzień”. Niestety już trochę droższa. Patrząc po spisie treści, z domieszką spojrzenia biznesowego.
    Pozdrawiam
    Robert

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz