Gdzie w Polsce fotografować fontanny?

Fontanna w Świnoujściu

Po wpisie ze zdjęciami fontanny w Barcelonie, na Facebooku dosłałem komentarz, że multimedialna fontanna jest również na Starym Mieście w Warszawie. Przyznam się, że nie wiedziałem. Na pewno przy okazji pobytu w Warszawie pójdę ją zobaczyć i sfotografować. Ale gdzie jeszcze są ciekawe fontanny do obfotografowania?

Na YouTube znalazłem filmik z fontanną we Wrocławiu

Jeśli znasz inne, “fotogeniczne” fontanny, to napisz proszę w komentarzu.

Ps. Zdjęcie otwierające wpis zostało zrobione w Świnoujściu.

Dopisek 2013.08.16 z emaila od Andrzeja: “A cha jeszcze pytanie dotyczące fontanny to wiedz że w Zurichu w Austrii jest jezioro a na srodku fontanna która strzela na jakieś 100 m wzwyż rewelka”. Mimo, że nie w Polsce, ale może komuś przyda się taka informacja.

12 komentarzy do “Gdzie w Polsce fotografować fontanny?”

  1. Tak trochę nie na temat… ale może jakiś wpis o tym, jak fotografować spadające gwiazdy? Maximum Perseid już minęło, ale do 25 sierpnia nadal jest okazja.

  2. Nie wiem gdzie w Polsce można znaleźć takie fontanny, ale gdyby przypadkiem ktoś wybierał się do Batumi, to przy bulwarze nad samym morzem znajdziecie wielką fontannę z muzyką grą świateł i oczywiście wodą 😉

  3. W W-wie jeszcze na pl. Piłsudskiego przy Teatrze Wielkim obok grobu nieznanego żołnierza jest budynek Meropolitan, na dziedzińcu budynku jest fontanna warta zobaczenia przy okazji wizyty w W-wie.

  4. Zapraszam do turystycznej perełki, Padwy Północy, Perły Renesansu, jakim jest ZAMOŚĆ. Dział tam różnokolorowa fontanna. W lecie zeszłego roku był niesamowity nowoczesny pokaz świateł laserowych, kolorowej fontanny oraz opery Romeo i Julia – i to na samym Rynku Wielkim.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz