Kalendarz 2014 do pobrania

Już kilka osób dopominało się o kalendaria na rok 2014. Tak wiec wzorem lat poprzednich są już dostępne. Możesz je wykorzystać do stworzenia własnego kalendarza. Są wersje roczne i w układzie miesięcznym, na całą stronę lub z pozostawionym miejscem na własną twórczość. Kalendarze są darmowe i możesz je wykorzystać jak tylko chcesz.

Układ pionowy z wolną przestrzenią na własną twórczość, święta, fazy księżyca, czytelna czcionka cyfr, kalendaria miesięczne
Kalendarz 2014 do pobrania - układ pionowy - 12 miesięcy
Plik do pobrania – Kalendarz 2014 – kalendaria miesięczne – format PDF

Układ pionowy z wolną przestrzenią na własną twórczość, czytelna czcionka cyfr, kalendarium roczne
Kalendarz 2014 do pobrania - układ pionowy - 1 rok
Plik do pobrania – Kalendarz 2014 – kalendarium roczne – format PDF

Są też dostępne inne wersje:

Kalendarz 2014 - 12 miesięcy - na całą stronę poziomy
Kalendarz 2014 – układ poziomy na całą stronę – kalendaria miesięczne

Kalendarz 2014 - 1 rok - na całą stronę poziomy
Kalendarz 2014 – układ poziomy na całą stronę – kalendarium roczne

Pierwsze dwa kalendaria dodatkowo są jeszcze dostępne w formacie “doc”, byś mógł/mogła łatwiej wzbogacić je o własne elementy. Jest to format do edytowania np. w programie MS Office Word. Natomiast wszystkie wersje są dostępne w łatwym do wydrukowania formacie “pdf”. Jeśli jesteś czytelnikiem mojego newslettera, to paczkę z tymi wszystkimi plikami znajdziesz w emailu z dnia 1.10.2013 r. A jeśli chcesz się zapisać na newsletter i otrzymać te wszystkie pliki, to link do formularza znajdziesz poniżej. W pierwszym emailu zaraz po potwierdzeniu Twojego adresu email otrzymasz dostęp do tych plików oraz dodatkowo darmowy ebook Fotografia dla ciekawych.

52 komentarze do “Kalendarz 2014 do pobrania”

 1. witam serdecznie Nie mogę poradzić sobie w kalendarzy na rok 2014 ze wstawieniem zdjęć jak to zrobić. w roku 2013 nie bylo problemu.
  prosze o informacje
  pozdrawiam
  aldona Murawska

 2. Witam!interesuje mnie – Kalendarz 2014 – układ poziomy na całą stronę – jak go ściągnąć? Wpisuję adres e-mail,imię i otrzymuję komunikat “Subskrybent o takim adresie e-mail już istnieje.”Co robić?Pozdrawiam.

  1. @tomwiej. Jesteś już na mojej liście adresowej. Kalendarze już dostałeś na email. Odszukaj w swojej poczcie wiadomości o tytule “Darmowe warsztaty, wykłady i kalendarz 2014 do pobrania” z dnia 2013-10-01.

 3. Witam Jestem laikiem … czyli kalendarz na 2014 rok mam przerobic na Worda Potem wstawić zdjęcie>??? TE OKREŚLENIA SA DLA MNIE ZA FACHOWE.
  Dziekuje za podpowiedż

  1. @ALDONA. Nic nie musisz przerabiać na Worda. Rozpakuj plik ZIP, który dostałaś z kalendarzami na email. Tam będą kalendarze zarówno wersji PDF do drukowania, jak i Word (DOC). Otwórz plik dla Worda i dodaj w nim swoje obrazki, tekst, co chcesz, w miejscu nad kalendariami. W tym pliku w wersji pod Worda kalendaria są wsadzone jako normalne obrazki.

 4. Jestem na liście,ale wykasowałem całą zawartość swojej skrzynki i utraciłem wszystkie wiadomości.Proszę o posłanie mi po raz kolejny tej wiadomości.Dziękuję i pozdrawiam.

 5. Niestety wykasowałam juz otrzymane na e-maila kalendarze. Jesli jest taka możliwość poproszę o ponowne przesłanie w wersji DOC,
  Wielkie dzieki

  1. @malutkawww. Aby otrzymać wersję dla Worda musisz tak jak inni zapisać się na newsletter. Formularz w tym wpisie.

   @Ewa. Widzę, że zapisałaś się na newsletter, ale jeszcze nie potwierdziłaś poprawności podanego emaila. Dopiero po potwierdzeniu dostaniesz automatycznie wiadomość z kalendarzami. Jeśli nie możesz znaleźć tej wiadomości przeszukaj folder “spam” bo czasami nadgorliwe filtry tam kierują pocztę.

 6. Witam DZIĘKUJĄC, za to, że… Pan jest 🙂 i dzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.
  Wdzięczna będę za kalendarz na 2014 w formie doc. do edycji. Interesuje mnie wersja 12 miesięczna.
  Z góry serdecznie dziękuję i pizdrawiam serdecznie 🙂

 7. Witam. Ja również poszukuję kalendarza do edycji na 2014 rok. Jedyne co chce zmienic to dodac własne zdjęcia. Proszę o przesłanie mi w formacie do edycji na adres emial

  Dziekuje

 8. A nie ma ktoś kalendarza w wordzie w wersji (nie wiem jak się to nazywa):

  styczeń
  1 S Mieczysława
  2 Cz Makarego itd

 9. Taki kalendarz to super sprawa !!!!!!!! Zawsze wybieram najlepsze fotki i wszystkim znajomym daję prezent własnoręcznie zrobiony. Można wydrukować od razu na tekturowej kartce. Służy cały rok ….

 10. Witam,

  Chciałbym autorowi kalendarza 2014 w wersji psd ogromnie podziękować! Udało się rzutem na taśmę zrobić kalendarze pod choinkę dla rodziny z naszym nowo narodzonym dzieciątkiem. DZIĘKUJEMY!!!:)

  AMI

 11. Wielkie dzięki. Właśnie wpadłam na pomysł zrobienia kalendarza ściennego 2014 z własnymi zdjęciami i hop, już mam. Super!

 12. witam,
  czy jest możliwość w kalendarzach (DOC/ Word)np w poszczególnych dniach dopisanie okoliczności, imprez typu urodziny,imienin w kratkach jeśli tak to jak to zrobić?:) (np 05.02.14 -urodziny cioci Irenki?)będę wdzięczna za pomoc,

  1. @Ala. Możesz to zrobić, ale nie na zasadzie edycji pola kalendarza, tylko metodą dodania bloku tekstowego jako warstwa nad polem kalendarza. Samo kalendarium jest obrazkiem graficznym. Jeśli chcesz w jakimś miejscu umieścić dodatkowy opis wykorzystaj w Wordzie opcję w menu “Wstawianie/Pole tekstowe/Rysuj pole tekstowe”. Zaznacz wtedy ramką obszar, w którym chcesz dodać własny opis. Aby taka ramka nie zasłaniała istniejącego kalendarza w jej właściwościach ustaw “Brak wypełnienie” oraz “Brak konturu” w menu “Format/Wypełnienie kształtu” oraz “Kontur kształtu”. W utworzonej ramce możesz umieścić dowolną własną treść.

 13. A ja mam takie pytanko.
  Otrzymałam mailem pliki pdf i doc kalendarza. DZIEKI 🙂
  A czy jest szansa zdobyć jakoś plik psd???
  Bo jak otwieram pdf w PhotoShopie to traci na jakosci 🙁

 14. @Przemek dzięki za odpowiedz.
  Czytałam ten opis, ale niestety nie potrafie sobie z tym poradzić 🙁
  Nic poza powiększeniem do 400% nie udało mi się wykonać. Nie znam Acrobata

 15. Witam
  czy będzie kiedyś dostępny kalendarz miesięczny ale w formie broszury dwustronnej(w poziomie)?
  Taki też bardzo by się przydał 🙂
  pozdrawiam

  1. @Piotrek. Nie wiem, czy dobrze ciebie rozumiem, ale w opcjach drukowania wielu drukarek możesz ustawić sobie drukowanie w postaci broszury. Więc nic nie stoi na przeszkodzie być plik pdf z kalendarzami miesięcznymi wydrukował sobie właśnie w takiej postaci. Oczywiście drukarka musi obsługiwać druk dwustronny.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz