Kalendarz 2014 do pobrania

Już kilka osób dopominało się o kalendaria na rok 2014. Tak wiec wzorem lat poprzednich są już dostępne. Możesz je wykorzystać do stworzenia własnego kalendarza. Są wersje roczne i w układzie miesięcznym, na całą stronę lub z pozostawionym miejscem na własną twórczość. Kalendarze są darmowe i możesz je wykorzystać jak tylko chcesz.

Układ pionowy z wolną przestrzenią na własną twórczość, święta, fazy księżyca, czytelna czcionka cyfr, kalendaria miesięczne
Kalendarz 2014 do pobrania - układ pionowy - 12 miesięcy
Plik do pobrania – Kalendarz 2014 – kalendaria miesięczne – format PDF

Układ pionowy z wolną przestrzenią na własną twórczość, czytelna czcionka cyfr, kalendarium roczne
Kalendarz 2014 do pobrania - układ pionowy - 1 rok
Plik do pobrania – Kalendarz 2014 – kalendarium roczne – format PDF

Są też dostępne inne wersje:

Kalendarz 2014 - 12 miesięcy - na całą stronę poziomy
Kalendarz 2014 – układ poziomy na całą stronę – kalendaria miesięczne

Kalendarz 2014 - 1 rok - na całą stronę poziomy
Kalendarz 2014 – układ poziomy na całą stronę – kalendarium roczne

Pierwsze dwa kalendaria dodatkowo są jeszcze dostępne w formacie „doc”, byś mógł/mogła łatwiej wzbogacić je o własne elementy. Jest to format do edytowania np. w programie MS Office Word. Natomiast wszystkie wersje są dostępne w łatwym do wydrukowania formacie „pdf”. Jeśli jesteś czytelnikiem mojego newslettera, to paczkę z tymi wszystkimi plikami znajdziesz w emailu z dnia 1.10.2013 r. A jeśli chcesz się zapisać na newsletter i otrzymać te wszystkie pliki, to link do formularza znajdziesz poniżej. W pierwszym emailu zaraz po potwierdzeniu Twojego adresu email otrzymasz dostęp do tych plików oraz dodatkowo darmowy ebook Fotografia dla ciekawych.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez frazy:
 • kalendarz 2014
 • kalendarz 2014 do druku

52 komentarze do “Kalendarz 2014 do pobrania”

 1. witam serdecznie Nie mogę poradzić sobie w kalendarzy na rok 2014 ze wstawieniem zdjęć jak to zrobić. w roku 2013 nie bylo problemu.
  prosze o informacje
  pozdrawiam
  aldona Murawska

 2. Witam!interesuje mnie – Kalendarz 2014 – układ poziomy na całą stronę – jak go ściągnąć? Wpisuję adres e-mail,imię i otrzymuję komunikat „Subskrybent o takim adresie e-mail już istnieje.”Co robić?Pozdrawiam.

  1. @tomwiej. Jesteś już na mojej liście adresowej. Kalendarze już dostałeś na email. Odszukaj w swojej poczcie wiadomości o tytule „Darmowe warsztaty, wykłady i kalendarz 2014 do pobrania” z dnia 2013-10-01.

 3. Witam Jestem laikiem … czyli kalendarz na 2014 rok mam przerobic na Worda Potem wstawić zdjęcie>??? TE OKREŚLENIA SA DLA MNIE ZA FACHOWE.
  Dziekuje za podpowiedż

  1. @ALDONA. Nic nie musisz przerabiać na Worda. Rozpakuj plik ZIP, który dostałaś z kalendarzami na email. Tam będą kalendarze zarówno wersji PDF do drukowania, jak i Word (DOC). Otwórz plik dla Worda i dodaj w nim swoje obrazki, tekst, co chcesz, w miejscu nad kalendariami. W tym pliku w wersji pod Worda kalendaria są wsadzone jako normalne obrazki.

 4. Jestem na liście,ale wykasowałem całą zawartość swojej skrzynki i utraciłem wszystkie wiadomości.Proszę o posłanie mi po raz kolejny tej wiadomości.Dziękuję i pozdrawiam.

 5. Niestety wykasowałam juz otrzymane na e-maila kalendarze. Jesli jest taka możliwość poproszę o ponowne przesłanie w wersji DOC,
  Wielkie dzieki

  1. @malutkawww. Aby otrzymać wersję dla Worda musisz tak jak inni zapisać się na newsletter. Formularz w tym wpisie.

   @Ewa. Widzę, że zapisałaś się na newsletter, ale jeszcze nie potwierdziłaś poprawności podanego emaila. Dopiero po potwierdzeniu dostaniesz automatycznie wiadomość z kalendarzami. Jeśli nie możesz znaleźć tej wiadomości przeszukaj folder „spam” bo czasami nadgorliwe filtry tam kierują pocztę.

 6. Witam DZIĘKUJĄC, za to, że… Pan jest 🙂 i dzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.
  Wdzięczna będę za kalendarz na 2014 w formie doc. do edycji. Interesuje mnie wersja 12 miesięczna.
  Z góry serdecznie dziękuję i pizdrawiam serdecznie 🙂

 7. Witam. Ja również poszukuję kalendarza do edycji na 2014 rok. Jedyne co chce zmienic to dodac własne zdjęcia. Proszę o przesłanie mi w formacie do edycji na adres emial

  Dziekuje

 8. A nie ma ktoś kalendarza w wordzie w wersji (nie wiem jak się to nazywa):

  styczeń
  1 S Mieczysława
  2 Cz Makarego itd

 9. Taki kalendarz to super sprawa !!!!!!!! Zawsze wybieram najlepsze fotki i wszystkim znajomym daję prezent własnoręcznie zrobiony. Można wydrukować od razu na tekturowej kartce. Służy cały rok ….

 10. Witam,

  Chciałbym autorowi kalendarza 2014 w wersji psd ogromnie podziękować! Udało się rzutem na taśmę zrobić kalendarze pod choinkę dla rodziny z naszym nowo narodzonym dzieciątkiem. DZIĘKUJEMY!!!:)

  AMI

 11. Wielkie dzięki. Właśnie wpadłam na pomysł zrobienia kalendarza ściennego 2014 z własnymi zdjęciami i hop, już mam. Super!

 12. witam,
  czy jest możliwość w kalendarzach (DOC/ Word)np w poszczególnych dniach dopisanie okoliczności, imprez typu urodziny,imienin w kratkach jeśli tak to jak to zrobić?:) (np 05.02.14 -urodziny cioci Irenki?)będę wdzięczna za pomoc,

  1. @Ala. Możesz to zrobić, ale nie na zasadzie edycji pola kalendarza, tylko metodą dodania bloku tekstowego jako warstwa nad polem kalendarza. Samo kalendarium jest obrazkiem graficznym. Jeśli chcesz w jakimś miejscu umieścić dodatkowy opis wykorzystaj w Wordzie opcję w menu „Wstawianie/Pole tekstowe/Rysuj pole tekstowe”. Zaznacz wtedy ramką obszar, w którym chcesz dodać własny opis. Aby taka ramka nie zasłaniała istniejącego kalendarza w jej właściwościach ustaw „Brak wypełnienie” oraz „Brak konturu” w menu „Format/Wypełnienie kształtu” oraz „Kontur kształtu”. W utworzonej ramce możesz umieścić dowolną własną treść.

 13. A ja mam takie pytanko.
  Otrzymałam mailem pliki pdf i doc kalendarza. DZIEKI 🙂
  A czy jest szansa zdobyć jakoś plik psd???
  Bo jak otwieram pdf w PhotoShopie to traci na jakosci 🙁

 14. @Przemek dzięki za odpowiedz.
  Czytałam ten opis, ale niestety nie potrafie sobie z tym poradzić 🙁
  Nic poza powiększeniem do 400% nie udało mi się wykonać. Nie znam Acrobata

 15. Witam
  czy będzie kiedyś dostępny kalendarz miesięczny ale w formie broszury dwustronnej(w poziomie)?
  Taki też bardzo by się przydał 🙂
  pozdrawiam

  1. @Piotrek. Nie wiem, czy dobrze ciebie rozumiem, ale w opcjach drukowania wielu drukarek możesz ustawić sobie drukowanie w postaci broszury. Więc nic nie stoi na przeszkodzie być plik pdf z kalendarzami miesięcznymi wydrukował sobie właśnie w takiej postaci. Oczywiście drukarka musi obsługiwać druk dwustronny.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz