Pomóż mi proszę wybrać pierwszą stronę do ebooka

Mam dylemat. Przygotowałem pięć wersji pierwszej strony do nowego ebooka „Ekspozycja – Barwa – Ostrość”. Ebook jest o tym jak robić dobrze naświetlone, o ładnych kolorach, ostre zdjęcia. Nie mogę się zdecydować, która okładka najbardziej to tego pasuje. Pomóż mi wybrać. Napisz, która wersja najbardziej przypada ci do gustu, którą wybierasz. Napisz proszę w komentarzu. Dziękuję za poświęcony czas.

Ekspozycja - Barwa - Ostrość - okładka 1
Wersja 1

Ekspozycja - Barwa - Ostrość - okładka 2
Wersja 2

Ekspozycja - Barwa - Ostrość - okładka 3
Wersja 3

Ekspozycja - Barwa - Ostrość - okładka 4
Wersja 4

Ekspozycja - Barwa - Ostrość - okładka 5
Wersja 5

110 myśli w temacie “Pomóż mi proszę wybrać pierwszą stronę do ebooka”

 1. Jak dla mnie ostatnia. Z ludźmi. Wymagające zdjęcie, więc i do tytułu pasuje.
  Swoją drogą, to e-book, a więc raczej będzie na wyświetlaczach monochromatycznych wyświetlane. I tu również najbardziej widoczne będzie ostatnie zdjęcie.

 2. Ja jestem za wersją nr 3, barwy jesieni są trudne.
  Ekspozycja, barwy, ostrość wszystko co sprawia same problemy w tym okresie, uzależnione oczywiście jeszcze od rodzaju fotografii.

 3. Nr 4 wydaje mi sie zdecydowanie najlepsza dla wszystkich trzech aspektach fotografii.. pozostałe mało kojarzą się z ostrością chociaz są równie ładne.
  Pozdrawiam

 4. Tak większość osób napisała, wersja nr 5. Jest mniej oklepana. Dobrze wyczerpuje temat e-booka, bo główne dylematy takich warunków to właśnie ostrość i ekspozycja. I zdjęcie jest przede wszystkim dynamiczne, przyciąga wzrok. Barwą i motywem samym w sobie.

 5. Wybrałabym 4 z górami, jest tu wyjątkowa ostrość, a o to w górach niełatwo. Poza tym jest to piękne zdjęcie z obłokami odbijającymi się w wodzie i z cieniem, jaki rzucają chmury. Przy czym pierwszy plan jest dobrze oświetlony, widać szczegóły. Jednym słowem zdjęcie jest odzwierciedleniem tego, o czym będzie traktować ebook. Zdjęcie 5 jest też dobre, nietuzinkowe, ale bardziej pasowałoby do tematu fotografowania światła, ostrość w nim umyka na rzecz artystycznych plam.

 6. Zdecydowanie numer 1
  Jest ciekawa i intrygująca. Daje obietnicę odkrycia tajemnicy i uzyskania wiedzy zawartej w tytule.
  pozostałe to ładne obrazki , sugerujące foto -albumy. Może nie 5 która właściwie to nie wiem co sugeruje,
  pozrawiam
  zgp

 7. Ja jestem za wersją nr 3.
  Barwy,ekspozycja, ostrość wszystko to sprawia same problemy w tym okresie, uzależnione oczywiście jeszcze od rodzaju fotografii.

 8. Nr5: pokazuje sytuację w której ludzie robią zdjęcia. Zmieniłbym kolejność w podtytule na “Jak robić dobrze naświetlone, ostre zdjęcia o ładnych kolorach” . Tak brzmi lepiej, a ten przecinek przed o wyglada mi na błąd. Pozdrawiam,

 9. Jak dla mnie 1. Od slonca I dzieki niemu jest zycie. Jest ono bardzo ciekawe a I samo odpowiada za przepiekne barwy jakie chcemy fotografowac. Jest animatorem naszych 85% zjec i tworca ładnego swiatla

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz