Pomóż mi proszę wybrać pierwszą stronę do ebooka

Mam dylemat. Przygotowałem pięć wersji pierwszej strony do nowego ebooka „Ekspozycja – Barwa – Ostrość”. Ebook jest o tym jak robić dobrze naświetlone, o ładnych kolorach, ostre zdjęcia. Nie mogę się zdecydować, która okładka najbardziej to tego pasuje. Pomóż mi wybrać. Napisz, która wersja najbardziej przypada ci do gustu, którą wybierasz. Napisz proszę w komentarzu. Dziękuję za poświęcony czas.

Ekspozycja - Barwa - Ostrość - okładka 1
Wersja 1

Ekspozycja - Barwa - Ostrość - okładka 2
Wersja 2

Ekspozycja - Barwa - Ostrość - okładka 3
Wersja 3

Ekspozycja - Barwa - Ostrość - okładka 4
Wersja 4

Ekspozycja - Barwa - Ostrość - okładka 5
Wersja 5

110 myśli w temacie “Pomóż mi proszę wybrać pierwszą stronę do ebooka”

 1. głosuję na 1, ewentualnie 2 okładkę, bo do mnie, jako amatorki właśnie te przemawiają, by zajrzeć do środka książki, jak zrobić takie zdjęcie

 2. Dla mnie – wersja 1, jak ktoś napisał – mniejszościowa. Nie będę pisał, czy przemawia do mojej wyobraźni i czy ma takie lub inne walory artystyczne – po prostu mi się podoba !

 3. Okładka nr 4 => wydaje mi się, że najbardziej oddaje proponowany tytuł, a może przemawia za tą okładką sentyment z dawnych lat i widoków.

  Zdjęcia podobne do tych z okładki pierwszej i drugiej można zobaczyć na wielu pocztówkach.

  Pozdrawiam

 4. Witam
  Jak dla mnie to wybrałbym wersję nr 2, zdjęcia nocne z wyraźna tarczą słońca jest wymagające i odzwierciedl zakres tematyczny e-book

 5. Proponuje wersję 5 okładki ponieważ pokazuje wiele aspektów tematycznych zawartych w tytule książki: Ekspozycja trafiona ,ekspresja Barwy,Ostrość dwóch planów .Czyli okładka na piątkę !!!!

 6. Choc foto nr 4 jest piekne,to wybralbym piekna jesien jest fantastyczna piekne kolory, lekka mgielka w tle,piekne barwy lisci jesien i tyko jesien. Pozdrawiam.

 7. Dla mnie zdecydowanie nr 5 . Jest tam światło, różne barwy, ostrość . Ponadto widać i “czuć ” energię. Na drugim miejscu wybrałbym okładkę nr 1 ,ponieważ to ujęcie jest dość trudne do ustawienia odpowiedniej ekspozycji i ma mniej barw . Pozdrawiam . Mirek

 8. Zdecydowanie najlepszym pomysłem na okładkę jest ten przedstawiony jako wersja nr 5. Podane zagadnienia w tytule książki są w sposób odpowiedni ukazane na tej fotografii 🙂

 9. Okładka 1 lub 4. Skłaniałbym się do nr 4 z uwagi na ładny widok gór i trudności ze zrobieniem dobrych zdjęć w górach. Zdjęcie nr 1 jest bardzo ciekawe, dobrze oddaje temat i dlatego mam dylemat.
  Pozdrawiam
  Antoni

 10. moja propozycja to podzielić jedną część zdjęcia na 4 i wstawić każdą ustawiając odpowiednio (ącząc) kolorystycznie ciemne z ciemnym jasne z jasnym Wybór ciężi i fakt każdy ma wizje.

 11. Wg mnie zdecydowanie okładka nr 1 – przyciąga uwagę pod względem graficznym, nasuwa na myśl tematy plastyczne, graficzne, wizualne oraz wzbudza zainteresowanie tym, jak takie oryginalne zdjęcia uzyskać.

 12. witam
  Ja stawiam na 3.
  jakby tylko “dolać” trochę zieleni i czerni! taki obraz będzie nas witał przez najbliższe tygodnie i przypominał o palecie barw
  POZDRAWIAM

Leave a Reply