Zdjęcia prawie czarno-białe – Fotozagadka #57

Zapraszam do obejrzenia poniższych trzech zdjęć. Można by powiedzieć, że są prawie czarno-białe. Na dwóch z nich faktycznie usunąłem częściowo kolor. Jedno jest pozostawione bez zmian kolorystycznych. Ciekawe, czy potrafisz wskazać które? Jeśli wiesz, to napisz proszę w komentarzu.

Zdjęcie prawie czarno-białe
zdjęcie z pomostem

Zdjęcie prawie czarno-białe
zdjęcie z mewą

Zdjęcie prawie czarno-białe
zdjęcie z łabędziem

15 myśli nt. „Zdjęcia prawie czarno-białe – Fotozagadka #57”

  1. Zdjęciem bez zmian jest drugie – zdjęcie z mewami. Pomost i dziób łabędzia wyglądają na pozbawione koloru…

  2. Według mnie mewy nie zostały zmodyfikowane obróbką. Wydają się najbardziej naturalne. Pomost ma jakby niepasujący do reszty kolor, ale głowy nie dam sobie uciąć.

  3. Witam na pierwszym zdjęciu widać pomost a tło zostało bezbarwne i to było zmienione na drugim też tło zostało zmienione i barwy mew a łabędziem to tylko dziób został kolorowy i kolor łabędzia też nie zmieniono jedynie woda na czarno białym zdjeciu zmienione pozdrawiam Mirosław

  4. Moim zdaniem zdjęcie z mewami zostało niezmienione. Wydaje mi się, że pomost ma zwiększone nasycenie kolorów, a odbicie łabędzia w wodzie jest czarno-białe… zostają mewy 🙂

  5. Dziękuję za odgadywanie i komentarze. Dla zainteresowanych podaję odpowiedź. Zdjęcie, które jest w pełni kolorowe, to zdjęcie z mewą. Na pozostałych dwóch zostawiłem tylko wybrany obszar w kolorze, a pozostała część obrazu została sprowadzona do odcieni szarości.

Dodaj komentarz