Wybierz okładkę do ebooka o filtrze polaryzacyjnym

Proszę pomóż mi wybrać okładkę do nowego wydania ebooka „Jak skutecznie wykorzystać filtr polaryzacyjny”. Wśród osób, które umieszczą komentarz, zostanie rozlosowany jeden darmowy egzemplarz.

Okładka nr 1
Okładka do ebooka o filtrze polaryzacyjnym -  wersja 1

Okładka nr 2
Okładka do ebooka o filtrze polaryzacyjnym -  wersja 2

Okładka nr 3
Okładka do ebooka o filtrze polaryzacyjnym -  wersja 3

Wybierz, która okładka bardziej Ci się podoba i napisz w komentarzu pod tym wpisem. Weźmiesz wtedy w losowaniu darmowego egzemplarza. Pamiętaj podać poprawny adres email (nie jest on publikowany). Na ten adres zwycięzca otrzyma ebook. Komentarz umieść do 23 października 2012. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu następnym.

Ps. Zapisz się też na darmowy fragment tego ebooka.

380 komentarzy do “Wybierz okładkę do ebooka o filtrze polaryzacyjnym”

  1. Mnie zdecydowanie najbardziej się podoba okładka nr 2. Jest wesoła i daje pole wyobraźni. Można wiele sobie wyobrażać i dużo widzieć. Głosuję ma nr 2. Serdecznie pozdrawiam.

  2. Zrobiłabym okładkę z górnego obrazka z projektu nr 3. Albo podobny pomysł wprowadziła do projektu 2., wzbogacając nieco o wymiar fotograficzny turystyczny widoczek.

  3. Widzę, że zdania są bardzo podzielone dlatego pozwólcie mi ostatecznie zadecydować 🙂
    Otóż okładki nr 1 i nr 3 moim zdaniem odpadają, nr 1 owszem jest przejżysta i czytelna lecz brak jej tego Czegoś! nr 3 natomast jest za mało zachęcająca i wygląda jak typowy, nudny podręcznik 🙂 Za to okładka nr 2 to jest to ! 🙂 Czytelna, przejżysta, zachęcająca no i te fantastyczne ujęcie dwóch planów 🙂 zdecydowanie nr 2 😛

  4. Zdecydowanie okładka nr 2. To na tej okładce widać najbardziej specyficze i spektakularne działanie filtra polaryzacyjnego (“można zobaczyć co jest pod wodą”. Efejt błękitnego nieba widocznego na okładce nr 1 i 3 (głowny przekaz to niebieskie niebo) można osiągnąć np za pomocą filtrów szarych (szara połówka miekka lub twarda) czy też za pomocą programów graficznych. “ZAJRZEĆ” pod wodę można jedynie za pomocą filtra POLARYZACYJNEGO. Jedynie nazwy rozdziałów (wypunktowanie) przeniosł bym na tylną okładke. To właśnie tam zazwyczaj umieszczane są tego typu informacje, streszczenie zawartości, informacje o autorze ect. Tytuł stanowi czytelną informację czego dotyczy książka i powinien wystarczyć do zachęcenia wzięcia książki do ręki i odwrócenia jej na drugą stronę w poszukiwaniu szerszej informacji na temat jej zawartości. Okładka nr 2!

  5. Wybrałbym czwartą okładkę. Podzieliłbym na trzy poziomy i w nich umieścił trzy zdjęcia z zastosowanym filtrem polaryzacyjnym. Zostawił krótki tytuł. Wyrzuciłbym podtytuły. Zdjęcia niech mówią za siebie na początku (to samo ujęcie zrobione bez filtra i z filtrem). Dalej opis teoretyczny i praktyczne sytuacje wymagające zastosowania takich filtrów. Pozdrawiam

  6. Moim zdaniem okładka nr 2 !!!! Wszystko jest jasne i czytelne na pierwszy rzut oka. Przejrzystość wody od razu kojarzy się z polaryzacją. Nr 3 jest za bardzo chaotyczna a nr 2 za ciemna. Moje typy to 2 potem 1.

  7. Wersja 3.

    Wersja 1 jest jakby “pusta”
    Wersja 2 jest ciekawsza ale tekst się delikatnie zlewa

    Natomiast wersja 3 jest przyjemna dla oka i zwraca uwagę. Plus z racji, połączenia zdjęć z czarnymi “plamami” powoduję, że coś się dzieje i oczy chętniej wędrują po okładce w przeciwieństwie do 2 pierwszych gdzie mamy wszystko od razu.

    Pozdrawiam

  8. Okładka nr 2, ale zdecydowanie bez punktów w dole okładki.
    Jeśli ktoś dojrzał do filtra polaryzacyjnego to te punkty nie są mu do niczego potrzebne. Niezdecydowanym nic to z kolei nie powie.
    Dlatego punkty bym usunął, a tytuł przesunął w dół i może trochę w prawo.
    Okładka 3 jest tak poszatkowana, że “nie czyta się” jako całość, tylko zlepek. Na dokładkę sam tytuł w pierwszym momencie “umyka” oku.
    Pozdrawiam

  9. Głosuję zdecydowanie za wersją nr 3, najbardziej pasująca do książki bądź co bądź technicznej. Dwie pierwsze propozycje byłyby świetne jako okładki albumów z pięknymi fotografiami.

  10. Zdecydowanie wybieram okładkę nr 2, gdyż przedstawiony na niej krajobraz zachęca do robienia zdjęć, inspiruje do szukania pięknych ujęć – tak jak tu i intryguje, czy ja też umiem ukazać na zdjęciu taką głębię wody, jej tajemniczość i zawsze wyjątkowość przeżywania danej chwili, pozdrawiam serdecznie.

  11. Zdecydowanie okładka nr 3. Prosta, wyrazista, już pierwsze zdjęcie wyjaśnia o czym będzie mowa. Zastanowiłabym się jedynie nad tą żółtą gwiazdką. W tej chwili ona wychodzi na plan pierwszy, a w mojej ocenie nie ma potrzeby tak mocno eksponować fakt, że jest to wydanie drugie. W tym miejscu chyba lepiej sprawdziło by się dodatkowe hasełko np. “Jak właściwie ustawić filtr?” lub “Przykłady i pomysły na zdjęcia” lub pozostawienie tego miejsca bez jakichkolwiek napisów.

  12. zdecydowanie nr 2! pokazuje czyste piekno i zalety filtru a w dodatku przyciaga uwage a bez tego nikt nie zwroci uwagi:-) to jest to!! naprawde !! pozdrawiam. zając

  13. Ja bym wybrał okładkę nr 2. Ładnie zamknięty od dołu kadr. Czyste, soczyste kolory (zapewne wykorzystany został filtr polaryzacyjny 🙂 ), ciekawy, spokojny, sympatyczny widoczek czyli coś co przyciąga oko.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz