Wybierz okładkę do ebooka o filtrze polaryzacyjnym

Proszę pomóż mi wybrać okładkę do nowego wydania ebooka „Jak skutecznie wykorzystać filtr polaryzacyjny”. Wśród osób, które umieszczą komentarz, zostanie rozlosowany jeden darmowy egzemplarz.

Okładka nr 1
Okładka do ebooka o filtrze polaryzacyjnym - wersja 1

Okładka nr 2
Okładka do ebooka o filtrze polaryzacyjnym - wersja 2

Okładka nr 3
Okładka do ebooka o filtrze polaryzacyjnym - wersja 3

Wybierz, która okładka bardziej Ci się podoba i napisz w komentarzu pod tym wpisem. Weźmiesz wtedy w losowaniu darmowego egzemplarza. Pamiętaj podać poprawny adres email (nie jest on publikowany). Na ten adres zwycięzca otrzyma ebook. Komentarz umieść do 23 października 2012. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu następnym.

Ps. Zapisz się też na darmowy fragment tego ebooka.

380 myśli w temacie “Wybierz okładkę do ebooka o filtrze polaryzacyjnym”

 1. Wybieram okładkę nr 3. Wystarczy na nią spojrzeć,
  a nabiera się pewności, że dużo, ważnych rzeczy dowiemy się o filtrze polaryzacyjnym. Wzbudza zaufanie,zachęca do sięgnięcia po tą książkę.
  Tylko gwiazdka trochę za mocno dominuje.

 2. albo 2 albo 3. w 2 propozycji wypunktowanie lekko odstrasza, natomiast w 3 chwile trzeba skupic wzrok czego ksiazka dotyczy 😉 za to sprawia wrazenie bardziej prestizowej 🙂

  pozdrawiam

 3. Moim faworytem jest okładka numer 2.
  W uzasadnieniu mojego wyboru muszę stwierdzić, że wpada w oko oraz jest przykładem fotografii na ,której wyraźnie widać efekt użycia filtra polaryzacyjnego.

 4. Oczywiście okładka 2. Tylko to zdjęcie przedstawia niepowtarzalne działanie filtra polaryzacyjnego. Inny efekt czyli zwiększone naszycenie nieba można osiągnąć w programie graficznym lub szarym filtrem połówkowym. Dlatego okładka nr1 nie oddaje w pełni efektu działania tego filtra. Natomiast w okładce nr3 jest wszystkiego za dużo. A kaseta magnetofonowa wprowadza totalne zamieszanie. Muzyka a może technika? o czym jest ten ebook?
  Nieeeee. Jedynie okładka nr2 zachęca do zgłębienia tajników powstania zdjęcia.

 5. Okładka nr1- poprostu niebieskie nie. Można osiągnąć programowo.
  Okładka nr3 – chaos. Nie wiadomo o co chodzi. Po co ta kaseta? Źle kojarzy się bo raczej z techiką lub muzyką.
  Okładka nr2 – WYBIERAM. Tylko ta okładka przedstawia niepowtarzalne działanie filtra polaryzacyjnego oraz zachęca do zapoznania się z tajnikami jak powstaje takie zdjecie.

 6. Okładka nr 3 jest najbardziej czytelna, natomiast okładka nr 2 jest najładniejsza (a dokładniej zdjęcie na okładce nr 2). Okładka 3 ze zmienionymi zdjęciami byłaby idealna (teraz jest trochę ponura.

 7. Jestem za okładką nr 3. Zamieszczone zdjęcia lepiej ilustrują zakres efektów, które można osiągnąć z pomocą filtra polaryzacyjnego. Również graficzne rozwiązanie tytułu sugeruje działanie filtra. Ta okładka wygląda bardziej profesjonalnie, przyciąga wzrok i intryguje poprzez różnorodność zdjęć i uważam,że przez to jest w stanie wzbudzić zainteresowanie nawet u osób, które nigdy nie słyszały o filtrze polaryzacyjnym.
  Proponowałabym jednak zmniejszyć żółtą gwiazdkę i przesunąć ją bardziej na granicę między zdjęciami – trochę w lewo i do góry. Na czarnym polu odsłoniętym przez nią umieściłabym punkty 3-6 z poprzednich okładek (drugi już jest na tej okładce a pierwszy nie mówi o konkretnych korzyściach płynących z zastosowania filtra).
  Zdjęcie na okładce nr 1 i 2 jest piękne i chętnie zobaczyłabym je w książce, jednak na okładce sprawia, że teksty tam umieszczone schodzą na drugi plan. Okładka nr 3 lepiej spełnia zadanie informujące o treści książki. Chętnie przeczytam 🙂

 8. Moim zdaniem nr 1 🙂 Jest najbardziej czytelna, “czysta”,delikatna i miła dla oka. Dużo osób pisze o nr 3 ale moim zdaniem jest za “ostra”, a żółty znaczek w dolnym rogu z informacją o wydaniu rozszerzonym jakoś mi się gryzie z resztą. To tyle, pozdrawiam 😀

 9. Moją uwagę przyciągnęłaby okładka nr 2. Najpierw zdjęcie, potem tytuł. Nie wiem, co to jest filtr polaryzacyjny, ale ta okładka zachęca mnie do tego, żebym się dowiedziała i z niego korzystała. Ja też chętnie przeczytam 🙂

 10. Chetnie zrobilabym czwarta… Te nie sa w moim guscie 😛

  W trzeciej dzieje sie za duzo (np zolta gwiazdka zdecydowanie zaglusza, to co najwazniejsze w tej okladce… )

  Pierwsza odpada. Smutna. Nudna… Za duzo nieba… I ta czcionka… 😛

  W drugiej fajniej prezentuje sie zdjecie, choc tytul umieszczony w centrum traca nuda i znow ta czcionka! 😛
  Podobnie jak poprzednicy wyrzucilabym ‘wypunktowanie’, hm moze jeden lub dwa punkty zostawic… Tytul proponuje przeniesc z centrum okladki… To troche jak ‘zasada zlotego podzialu’ i mocne punkty 😛

  Po kilku minutach waham sie pomiedzy 2 a 3;
  Oczywiscie po wprowadzeniu zmian, ktore zostaly powyzej wielokrotne zasugerowane (takze przez innych 🙂

  Pozdrowenia.

 11. Mysle,ze okladka nr.2 bedzie najbardziej odpowiednia.
  Filtr polaryzacyjny nie słuzy tylko bo zminy koloru nieba,a przydaje sie rowniez do nadania kontrastu i odblasku w wodzie,co dokladnie wyeksponowane jest na tej okladce.
  Pozdrawiam

 12. Skoro mowa o ebooku, to chyba nie należy używać zwrotu okładka. Myślę, że bardziej na miejscu będzie określenie: strona tytułowa.
  Z tych trzech przedstawionych projektów mnie najbardziej podoba si ten oznaczony numerem 2.

 13. Okładka nr 3 – bo interesujący układ graficzny i jako jedyna pokazuje działanie filtru polaryzacyjnego. Doskonałe zdjęcie kasety, choć wprowadza trochę zamieszania. No i poprawiłbym to i owo. Ale kierunek jest dobry!

  Zbyszdek

 14. uważam, że najlepsza jest okładka numer 1. doskonałe zdjęcie i czytelne, szybko wpadające w oko informacje o terści ksiązki. Gratulacje. Pozdrawiam

 15. Jeżeli byłabym w księgarni, i stały by obok siebie trzy książki z tymi trzema okładkami zdecydowanie najpierw zajrzałabym do tej z okładką nr 3 🙂

 16. Zdecydowanie nr 2. Nie jestem ani plastykiem, ani fotografem (tego się na stare lata :-)trochę uczę, trochę przypominam), ale całkowicie zgadzam się z Rajmundem. Pozdrawiam. M.

 17. 3 – zwiezla i przejrzysta. Troche “ciezka” ale lepsza od pozostalych

  Dwie pierwsze za bardzo sa zawalone informacjami.
  Gdyby jednak zmniejszyc ilosc wyrazow w opisie to wybralbym 1-wsza wersje 🙂

 18. Nr 1 Przyciąga wzrok graficznym spokojem
  i czytelnością . Moim zdaniem okładka tego typu wydawnictwa powinna być jak plakat- czytelna
  i zwracająca uwagę.
  Nr 2 – tekst na tle kamieni jest mało widoczny
  nr 3 tekstu jest mało ale całość przez dużą ilość szczegółów jest mało przejrzysta .
  Pozdrawiam 🙂

 19. ….. okładka nr 3 , ponieważ jest najbardziej komercyjna , jest na niej zdięcie filtru .Gdyby zdięcie filtru było również na okładce nr 2 pewnie zagłosowałbym na tą śliczną wysepkę z refleksami na wodzie …. Pozdrawiam wszystkich miłośników fotek , 🙂

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz