Wybierz okładkę do ebooka o filtrze polaryzacyjnym

Proszę pomóż mi wybrać okładkę do nowego wydania ebooka „Jak skutecznie wykorzystać filtr polaryzacyjny”. Wśród osób, które umieszczą komentarz, zostanie rozlosowany jeden darmowy egzemplarz.

Okładka nr 1
Okładka do ebooka o filtrze polaryzacyjnym - wersja 1

Okładka nr 2
Okładka do ebooka o filtrze polaryzacyjnym - wersja 2

Okładka nr 3
Okładka do ebooka o filtrze polaryzacyjnym - wersja 3

Wybierz, która okładka bardziej Ci się podoba i napisz w komentarzu pod tym wpisem. Weźmiesz wtedy w losowaniu darmowego egzemplarza. Pamiętaj podać poprawny adres email (nie jest on publikowany). Na ten adres zwycięzca otrzyma ebook. Komentarz umieść do 23 października 2012. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu następnym.

Ps. Zapisz się też na darmowy fragment tego ebooka.

380 myśli w temacie “Wybierz okładkę do ebooka o filtrze polaryzacyjnym”

 1. A może tak zamieścić tą piękną fotografię z okładki nr 2 na okładce nr 3 w mniejszym formacie np. w miejsce kasety??? I do tego zmniejszyć żółtą gwiazdkę.

 2. Dzień dobry,
  zdecydowanie wybrałbym okładkę nr. 3. Dwie poprzednie przypominają mi podręczniki typu “jak nauczyć się wspinać, fotografować itp. w weekend”. Choć osobiście uważam, że to nie szata graficzna jest najważniejsza lecz treść książki.
  Co zaś tyczy się korekty to zgadzam się z Zosią /wpis 272/.
  Pozdrawiam
  Piotr

 3. okładka nr 3 przyciaga wzrok!
  2 pierwsze sa za spokojne na dzisiejsze czasy… nie zwracaja uwagi. trzecia jest dynamiczna i zachecajaca. sprawia wrazenie, ze ksiazke napisal profesjonalista pracujacy dla najlepszych magazynow. po te ksiazke siegnie wiekszosc, zeby sprawdzic o czym jest. po 1 i 2 siegna tylko ci, ktorzy szukaja TEJ informacji.

  gwiazdke bym zmniejszyla.

  mysle, ze zamiast “kiedy on jest przydatny, kiedy nie” napisac “do czego jeszcze mozna go wykorzystac”, albo “sprawdz jak spektakularny wplyw moze miec na Twoje zdjecia ”
  to musi byc test wskazujacy na to, ze MUSZE MIEC taka ksiazke! ze nie wiem wszystkiego, a Ty mi to dasz w tej ksiazce..

 4. Głosuję na 2! 🙂

  Tytuł jest umieszczony w centralnym miejscu, przyciąga wzrok i od razu wiadomo, czego ebook będzie dotyczył. Zainteresowani poniżej znajdują dokładniejsze informacje. A zdjęcie ciekawe, odpręża i podsuwa pragnienia, żeby samemu znaleźć się w takim miejscu z dobrym aparatem (i oczywiście wspomnianym filtrem) 😉

 5. Typuję okładkę nr3. Jestem początkującym fotografem amatorem i o filtrach mam jeszcze mgliste pojęcie.Ta okładka wzbudza we mnie ciekawość zajrzenia do środka pisma.

 6. Wybieram okładkę nr 1, bo jest czytelna i bardzo przejrzysta. Mnie ten spokój na zdjęciu zainteresowałby. Drugie zdjęcie jest zbyt przeładowane i nieczytelne. Okładka nr 3 jest agresywna i pewnie dlatego zwraca uwagę młodych. Ja już lubię spokój i uporzadkowane elementy. Nie czytałam wpisów, tylko przy przewijaniu rzucały sie w oczy wszędzie prawie trójki.

 7. Zdecydowanie okładka nr 3. Pierwsza i druga to raczej reklama biura podróży. Polaryzacja i jej pochodne, to pojęcia techniczne. Tym samym, okładka nr 3 w pełni oddaje przedmiotowy charakter opracowania. Pozdrawiam Krzysiek (Kraków)

 8. Zdecydowanie okladka nr 3 …ponieważ najbardziej odpowiada temu o czym jest książka. Pozostałe dwie propozycje to piękne zdjęcia, jednak nie odnoszą się do calego zakresu tematu filtra polaryzacyjnego

 9. moim zdaniem zdecydowanie okładka numer 3, ponieważ przyciąga wzrok i ma kilka detali, które od razu kojarzą się z wydawnictwem poświęconym kwestiom techniczno-sprzętowym i ich wpływie na otzywmywane efekty. Okładka wydaje się dobrze przemyślana i rozplanowana. okładki nr 1 i 2 kojarzą mi się bardziej z folderami bądź broszurami biur podróży, reklamujących cudowne wakacje nad wodą w ciepłych krajach. Zdecydowanie i bez zastanawiania – okładka nr 3 jest bezkonkurencyjnie liderem zestaiwenia w moim mniemaniu. pozdrawiam serdecznie…

 10. Mi najbardziej przypadła do gustu okładka nr 1. Najbardziej przejrzysta i cudowne, pozytywne skojarzenia wywołuje 🙂 w 2 nieczytelny tekst na tle kamieni, a w 3 – kaseta, gwiazdka i zdj z rośliną nadają staromodny klimat i uważam, że nie wygląda to dobrze. Także wybieram nr 1 🙂

 11. Moim zdaniem nr 2, ponieważ proporcje/kompozycja dobrze zachowane, okładka ciekawa i różne odcienie koloru niebieskiego, które w zasadzie kojarzą się z istotą używania filtra polaryzacyjnego. Nr 1 zbyt dużo pustego miejsca i jakoś tak “ubogo”, Nr 2 – takich okładek książek o fotografii jest mnóstwo – niczym się książka nie wyróżni od innych 100 książek na podobny temat… I nie ważne, że nie sądzi się książki po okładce – ludzie oceniają “opakowania” 😉
  pozdrawiam A.

Leave a Reply