Wybierz okładkę do ebooka o filtrze polaryzacyjnym

Proszę pomóż mi wybrać okładkę do nowego wydania ebooka „Jak skutecznie wykorzystać filtr polaryzacyjny”. Wśród osób, które umieszczą komentarz, zostanie rozlosowany jeden darmowy egzemplarz.

Okładka nr 1
Okładka do ebooka o filtrze polaryzacyjnym -  wersja 1

Okładka nr 2
Okładka do ebooka o filtrze polaryzacyjnym -  wersja 2

Okładka nr 3
Okładka do ebooka o filtrze polaryzacyjnym -  wersja 3

Wybierz, która okładka bardziej Ci się podoba i napisz w komentarzu pod tym wpisem. Weźmiesz wtedy w losowaniu darmowego egzemplarza. Pamiętaj podać poprawny adres email (nie jest on publikowany). Na ten adres zwycięzca otrzyma ebook. Komentarz umieść do 23 października 2012. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu następnym.

Ps. Zapisz się też na darmowy fragment tego ebooka.

380 komentarzy do “Wybierz okładkę do ebooka o filtrze polaryzacyjnym”

  1. Mi najbardziej pasuje nr 1
    Wyraźny i ładnie rozmieszczony tekst dokładnie pokazuje czego można się spodziewać po książce.
    W 2 biały tekst trochę się zlewa ze zdjęciem. nie na tyle żeby nie był widoczny i można go bez problemów rozczytać, ale na pierwszej okładce jest zdecydowanie lepiej.
    3 dobrze pokazuje możliwości filtra, ale osobiście wolę proste okładki z pojedynczym ładnym zdjęciem niż kilka porozrzucanych zdjęć, które można pewnie o wiele lepiej zaprezentować już w środku książki omawiając przykłady.

  2. Interesująca jest okładka nr 2. Piękny widoczek zachęca do zapoznania się z treścią książki.. Mnie by zainteresowała ….Pozdrawiam

  3. Zdecydowanie nr 2.
    Ale osobiście usunęłabym ten tekst wyjaśniający(jak,kiedy,dlaczego…) natomiast dodałabym element z filtrem,zastosowany na okładce nr3-przyciąga wzrok i pokazuje różnice.

    Wg mnie nr 1 jest zbyt “bezosobowy”w stosunku do zawartości,natomiast nr 3 jest zbyt “techniczny” i amatorzy -jak ja :)-będą bali się kupić taką książkę myśląc że zawiera wyłącznie dane techniczne i że jest zbyt trudna.
    Najważniejsze jest jednak to,co Pan jako autor chciał przekazać-suche dane techniczne czy też opis zastosowań +przykłady.
    Pozdrawiam

  4. Według mnie nr 1 odpada. Najlepsza byłaby kombinacja nr 2 z nr 3. w 2 jest ciekawe zdjęcie, ale niepotrzebnie tyle informacji w podpunktach. Myślę, że samo tytułowe pytanie zawiera w sobie wszystko. Podoba mi się zdjęcie w okładce nr3 z filtrem. Jest to bardzo dobry pomysł. Jeśli jednak nie zamierza Pan zmieniać czegokolwiek to głosuję na okładkę nr 3. 🙂 pozdrawiam.

  5. Wybrałabym okładkę nr 3, ze względu na to, ze najbardziej przykuwa uwagę. Jest najbardziej profesjonalna i patrząc na nią wiadomo o co chodzi. BTW 2 zdjęcie bardzo mi się podoba i już tęsknie za wakacjami 🙂

  6. odp: 2
    moim zdaniem dwójka jest fajna, ale bez tego wypunktowania… każdy wie co się zawiera w tytule i oczekuje raczej niespodzianki niż oczywistości.

    pierwsza dość nudna, a ostatnia taka… niezbyt.

  7. No i jak? Która okładka?

    Ja wybierałam między 2. a 3.

    1. odrzuciłam, bo to tylko krajobraz. Niewiele mówi.

    2. pokazuje kilka powodów, dla których warto użyć filtra, ale to tez tylko widok. Gdyby był pokazany filtr, to może…

    3. na pierwszy rzut oka mówi mi najwięcej. Bez czytania wiem, o czym jest książka

  8. Okładka 1 jest ładna ale mało mówiąca o tematyce książki. Okładka 2 zwłaszcza dolna jej część jest nie czytelna te napisy na kamieniach to troszkę kiepski pomysł. Natomiast okładka 3 jest czytelna mówi o tematyce książki wszystko jest poukładane chociaż bym zmniejszył tą gwiazdkę i troszkę nad nią popracował bo psuje cały efekt. Mój głos oddaję na 3 🙂

  9. Okładka 2 jest nieczytelna (tekst na tle kamieni). Za dużo tekstu i “za bogate” zdjęcie Okładka 1 jest taka “szkolna” po prostu banalna. Można by zostawić sam tytuł i autora, ale popracowałabym nad liternictwem (wielkość, interlinie, inne usytuowanie tekstu. W okładce nr 3 podoba mi się szachownica prostokątów, ale w górnej czśści okładki pasy sa przypadkowe i drażnią. No i fatalne liternictwo – vide uwagi j.w. Ponadto nie wiadomo dlaczego nazwisko i imię autora jest kursywą. No i ta pomarańczowa dominująca gwiazdka nie wiadomo po co jakby informacja o wydaniu była najważniejsza. Ogólnie kakofonia informacji, form, kolorów. Żadna okładka nie jest dobra.

  10. okładka nr2
    Ukazuje to co kryje się pod falami oceanu, morza czy nawet kałuży. Lubię odkrywać tajemnice kryjące się za odblaskami światła tańczącego na falach oceanu. Czasami trudno dojrzeć je gołym okiem.
    zdjęcie drugie jest super.

    Pozdrawiam Mariusz

    PS Twoja fotografia pozwala na oderwanie od szrej rzeczywistości.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz